کانال سازی کولر| قیمت مناسب کیفیت بالا

کانال سازی کولر| قیمت مناسب کیفیت بالا

کانال سازی کولر آبی چیست؟

کانال سازی کولر و دریچه سازی کولر برای انتقال و هدایت مناسب باد خنک کولر ها نیاز به یک کانال کشی درست و بی نقص است. این کانال ها اغلب از جنس ورق های آلومینیوم و گالوانیزه هستند که سبب انتقال هوا در یک ساختمان می شوند.

کانال سازی کولر

قبل از نصب کولر آبی یکی از مهم ترین کارهایی که می بایست انجام گیرد، کانال سازی کولر آبی است که نوع و زاویه نصب آن تاثیر بسزایی در میزان کارایی کولر و هوای خنک مطبوع آن دارد.

این عملیات قبل از نازک کاری سقف و در مراحل پایانی آن اجرا می گردد و داشتن تجربه و مهارت نصاب در کیفیت این امر دخیل است.

یک کانال کشی خوب و درجه یک می بایست در محل مناسبی نصب گردد تا به شیوه مناسب هوا را درون ساختمان منتقل کند و نیز از ورق های مناسب و مرغوب ساخته شده باشد. چرا که عملیات تخریب سقف و کانال کشی مجدد به آسانی امکان پذیر نیست.

کانال سازی کولر

مقاله مرتبط: دریچه سازی کولر؟

آموزش و ابزار کانال سازی کولر

در این بخش می خواهیم به شما نصابان و کانال سازان گرامی که به تازگی وارد این حرفه شدید یا می خواهید وارد این صنعت شوید، طریقه ساخت کانال کولر را آموزش دهیم.

چکش، ورقه های آلومینیومی، شابلون، متر و قیچی برش زنی ورقه ها، از ابزار کانال سازی هستند که برای ساخت یک کانال به شیوه دستی مورد نیاز هستند که به راحتی می توانید آن ها را تهیه نمایید.

از ابتدایی ترین مراحل کانال سازی کولر، اندازه گیری و علامت گذاری ورق های آلومینیومی است که می بایست به صورت دقیق انجام گیرد و سپس این ورق ها با دقت برش داده شوند.

پس از برش ورقه های به اشکال مختلف و به صورت خم شده و یا زانویی ۹۰ درجه در این مرحله ورقه ها به وسیله خم کاری لبه ها روی یکدیگر، به هم متصل می گردند و در نهایت آماده نصب می شوند.

همچنین برای آموزش کانال سازی و درک بیشتر با نحوه ساخت این دریچه ها می توانید ویدیو زیر را مشاهده نمایید.

هزینه و قیمت کانال سازی کولر چقدر است؟

هزینه کانال سازی کولر به مواردی چون نوع و متراژ ساختمان، طرح اجرا و متراژ کانال و جنس ورق های مورد استفاده بستگی دارد که هزینه نصب نیز به آن اضافه می گردد.

همچنین مواردی چون کانال سازی کولر آبی، اسپلیت و عایق کاری کانال های کولر در هزینه کانال سازی موثر است و قیمت ها در این ضمینه ها با یکدیگر متفاوت است.

قیمت کانال سازی کولر عمدتا با محاسبه متراژ ورق های بکار رفته تعیین می گردد و اجرت نصب آن نیز به همین متراژ وابسته است.

قیمت های حدودی یک کانال سازی کولر، از مبلغ حداقلی ۱۵۰ هزار تومان الی ۵۰۰ هزار تومان در متراژ های متوسط، متغیر بوده و در متراژ های بالاتر و پروژه های عظیم تر این قیمت ها افزایش می یابد.

اما شما مشتریان گرامی می توانید با ثبت سفارش در سایت ما، از قیمت های مناسب و کیفیت های درجه یک و بی نقص ما برخوردار شوید و یک هوای خنک واقعی را با ما تجربه نمایید.

انواع کانال سازی کولر جدید  و ارزان

به دلیل نوع استفاده در مکان های مختلف، در دو نوع چهار گوش و گرد طراحی و اجرا می شوند. برای مثال کانال های گرد در محیط های وسیعی چون کارخانه ها و کانال های چهار گوش در محیط های کوچک نصب می گردند تا کارایی بهتری داشته باشند.

یکی از انواع کانال سازی کولر ارزان که در ساختمان ها و منازل مورد استفاده قرار می گیرد، کانال های چهار گوش و گالوانیزه است که با توجه به جنس آن ها علاوه بر قیمت مناسب، از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند.

این نوع کانال کولر به سرعت ساخته و نصب می‌گردند و نیز به تجهیزات گران قیمتی نیاز ندارند و دارای پایین ترین قیمت ممکن هستند.

برای دیدن اینستاگرام فنی آسیا و مشاوره با کارشناسان تماس بگیرید.

برای ارزیابی این پست کلیک کنید!
[Total: 1 Average: 5]